Vrácení zboží

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Vrácení zboží a vrácení peněz

Stále se snažíme upravovat popisy našich položek, naše obrázky a naše rady ohledně všech produktů, může se čas od času stát, že kopačky mají trošku jinou velikost a nesedí , materiál se cítí jinak než se očekávalo, nebo tričko není úplně pro vaši postavu.

Nebojte se! Stačí nám zboží poslat zpět! Krátké vysvětlení ve čtyřech krocích. Zde jsou všechny užitečné informace týkající se vrácení zboží . Ať už máte jakýkoli problém, najdeme řešení!

Důležité

Máte právo vrátit objednávku do 14 dnů bez udání důvodu.

Máte právo zrušit a vrátit objednávku nebo získat vrácení celé částky za předpokladu, že jste opravdu vyzkoušeli výrobky nebo je vyzkoušeli v míře nezbytné pro kontrolu  kvality a fungování zboží a poslal je zpět k nám úplně, nejlépe v nepoškozeném originálním balení . Náklady za možné snížení hodnoty musíte zaplatit pouze tehdy, pokud je tento pokles hodnoty způsoben vaší manipulací.

POZOR : Zboží které nakoupíte a my je navíc potiskneme, nebude možno vrátit kvůli změně originality právě potiskem. Proto si nejdříve každou velikost před potiskem zkontrolujte pečlivě, popřípadě nás kontaktujte a zdělíme Vám co nejpodrobnější informace k před objednávkou


1

BALENÍ ZBOŽÍ

Chcete, aby vaše vrácené zboží dorazilo bezpečně a nepoškozeno na proArena s.r.o.? Nejlepší způsob, jak vrátit zboží, je použít vhodný vnější obal, který nabízí optimální ochranu, např. krabice nebo poštovní tašky, nebo bublinkové obálky.

Nyní vložte zboží, které chcete vrátit, do přepravního obalu, pokud je to možné, s nepoškozeným originálním obalem a všemi značkami a štítky.

Důležité: Při vracení obuvi nepoužívejte krabici na boty jako přepravní krabici, protože je součástí původního balení.


2

POZNÁMKA DODÁVÁNÍ

Než zavřete zásilku, bylo by skvělé, kdybyste mohli přiložit přepravní list (nebo jeho kopii), abychom mohli váš návrat zpracovat co nejrychleji a bez jakýchkoli zpoždění. Případně můžete také přiložit kopii faktury, kterou jsme vám již zaslali e-mailem. Pokud již svou fakturu nemůžete najít, kontaktujte nás prostřednictvím emailu . Okamžitě vám zašleme novou fakturu.

3

KAM ZASLAT ZBOŽÍ?

Prosím, vraťte zaplacené poštovné na následující adresu:

proArena s.r.o. , Náměstí Míru 229/16, Rýmařov, 795 01

 

4

PŘÍJEM NÁHRADY

Jakmile zboží dorazí na proArena s.r.o., zkontrolujeme a zpracujeme vaše vrácené zboží co nejrychleji to bude možné. Vrácení již zaplacené částky obvykle trvá 3 až 5 pracovních dnů . Někdy ve velkém náporu (např. Na Velikonoce nebo Vánoce), se může stát, že zpracování a vrácení vráceného zboží trvá 14 dní, ale to je maximální možná doba vrácení částky.

Je nám velmi líto, ale výměna položek není možná .

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]