JSTE TRENÉR TÝMU A CHCETE UDĚLAT HRÁČŮM RADOST?

Kartičky TITANIUM jsou právě pro Vás.

Každý kdo zná sběratelské karty ví, že zlaté, stříbrné nebo ty s kusem oblečení jsou nejvzácnější a vlastně i nejluxusnější kartičky. My jsem za dobu našeho trvání pokročili opět dopředu a snažíme se Vám tyto kartičky vytvořit, pro ještě větší zážitek, hlavně pro Vaše hráče.

Nyní jsme konečně dokončili náš vývoj kartiček s metalickým vzhledem a můžeme je konečně vyrábět naplno. Tyto karty jsou určeny hlavně pro týmy, protože jejich pořizovací cena je samozřejmě vyšší a vyplatí se jak nám, tak Vám objednávat ve větším množství.  Ale dají se vytvořit i pro jednotlivce, jen počítejte z vyšší cenou.

Základní metalický zrcadlový vzhled je zlatá a stříbrná. Ale POZOR, metalický vzhled můžeme dotónovat na jakoukoli barvu, takže vzhled může být například fialový, modrý atd. Další super vychytávkou je, že do metalického pozadí, můžeme ještě přidat jakýkoli motiv, ať to text, loga, znaky a další grafiky, které převedeme taktéž na metalický vzhled. Design pro tyto karty může být jakýkoli a samozřejmě Vám vždy zašleme nejdříve návrh vašich karet a pak až tiskneme.

 

Co by jste měli vědět před objednávkou?

U týmu řešíme ceny individuálně dle počtu kartiček pro celý tým ( u 15 hráčů cca 500 Kč za balíček )

Karty lze pro jednotlivce objednat od 25 kusů  ( 1599 Kč )

Vyrobíme jakýkoli design který máme v nabídce

Pro všechny druhy sportu

Výroba 7-10 dní

Návrh zašleme před platbou

Základ je zlato a stříbro, ale dotónujeme do všech možných barev. Výsledek je vždy metalický zrcadlový vzhled

[wpforms id=“30676″ title=“true“ description=“false“]