Powered by Smartsupp

Špeciálne kartičky, ktoré nájdete len u nás

Speciální kartičky

Speciální karta s hologramovým efektem je jedinečný a inovativní dárek, který své obdarované jistě zaujme a překvapí. Tato karta využívá holografickou technologii k vytváření úžasných vizuálních efektů, díky čemuž je skutečně pozoruhodným a nezapomenutelným dárkem.

Účelem speciální karty s hologramovým efektem je poskytnout personalizovaný a mimořádný dárek pro všechny druhy sportovních nadšenců a jednotlivce všech věkových kategorií. Ať už je to pro mladého fotbalistu, tenisového nadšence středního věku nebo sportovního fanouška v důchodu, tuto speciální kartu lze upravit tak, aby obsahovala obrázky související s jejich oblíbenými sporty nebo sportovci. Efekt hologramu dodává kartě další vrstvu vzrušení a fascinace, což z ní dělá skutečně jedinečné a oblíbené memento.

Ke kartě doporučujeme plastový kryt

Jelikož má kartička speciální efekt, je také velmi náchylná na poškrábání, proto ke každé objednávce doporučujeme přikoupit jakýkoli ochranný prvek z nabídky. Ať už slídu za 2 kačky, tak třeba i profi obal One touch magnet.

   

Kartička lze koupit od 1 ks

Další výhodou zaslání této vlastní karty je její cena. Na tyto karty nepotřebujeme speciální velké archy. proto můžeme tisknout okamžitě. Karty v jednotkách kusů bychom měli odesílat do 3 pracovních dní. Záleží na více faktorech.  

Zadní strana kartičky

Zadní strana karty je vždy pro všechny sporty univerzální. Máte li jen 1 fotografii, použijeme ji na obě strany karty. Jestliže nahrajete i druhou fotku, bude na zadní straně. Není to nutné, určitě postačí jedna.

Žiadna položka