Fotit nejlépe u jednobarevného pozadí

  Můžete fotit i kvalitním mobilním telefonem

  Do půl pasu, nebo celé postavy

  U focení zaostřit na oči

  Před focením se snažte hráče upravit (dres v trenkách, zavázané kopačky)

VYFOTIT HRÁČE MŮŽETE I SAMI

V dnešní době je tolik vymožeností a techniky, že vyfotit Vaše hráče není až tak složité. Nejlépe je samozřejmě použít fotoaparát v co nejvyšší kvalitě. V týmu se vždy u funkcionářů či fanoušků pár kvalitních najde. Chcete li kartičky vytvořit od nás, je nejjednodušší, když hráče vyfotíte například u jednobarevné zdi nebo plachty.

Dále pak vyberete možnosti jak budete chtít své hráče vyobrazit na kartě. Jedna s možností je foto do půl pasu a to s čelního pohledu, nebo třeba i profilové pozice. U dětí do 10 let doporučujeme právě tento tip focení. U starších hráčů je možné už i foto celé postavy.

Dokonce je možné fotit mobilním telefonem. Dnešní mobily mají už lepší funkce než fotoaparáty a máte li už špičkový mobil, neváhejte a klidně s ním foťte. Fotky nějak neupravujte a jen nám je zašlete. My už je připravíme pro co nejlepší a nejkvalitnější produkt.

Společná fotka je nejčastější část kartičky zadní strany. Je možné celý tým vložit do různých pozadí, nebo standardně jen s názvem týmu.

Chcete-li nakonec využít naše služby focení, napište nám v kontaktním formuláři a my se co nejdříve ozveme na dohodnutí termínu focení

zde

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *