Powered by Smartsupp

Nové příslušenství

Ke každé kartě si nyní můžeš objednat příslušenství, karta tak bude profesionální a chráněna. Doporučujeme ke každé kartě.

Speciální kartičky

Neuvěřitelné karty s hologram efektem, stříbrem nebo zlatem od 1 kusu. Nenech si ujít tyto karty a vyrob si profi sběratelskou kartičku jen u nás.

Aktuality

Legendy Českého fotbalu

Legendy Českého fotbalu

Jsme hrdí, že se nám podařilo získat projekt na výrobu kartiček České Reprezentace z let, kdy byl fotbal v česku modlou. V roce 2022 (08) jsme vydali první sŕii kde se nám podařilo dát dohromady opravdu silné jména a ještě nám podepsali karty úplně všichni hráči. Momentálně připravujeme sérii 2 , kde chceme karty posunout ještě na vyšší úroveň a dostat k fanouškům českého fotbalu co nejvíce známích jmen. 

Vítejte v e-shopu proArena !

Sportovní především hokejové kartičky jsou v česku čím dál více oblíbené. V dnešní době můžete sbírat karty NHL, Ligy Mistrů, ale i naše tuzemské soutěže Tipsport Extraligu, nebo fotbalovou Fortuna ligu. My jsme vám připravili možnost vyrobit si své vlastní hokejové kartičkyfotbalové kartičky která je například skvělým dárkem pro syna, dceru či kamaráda k narozeninám, nebo památkou na předešlí ročník vaší soutěže. Vám stačí vybrat design, nahrát fotku a o vše se již postaráme. Neváhej a vytvoř si svoji kartu.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.